YAYIN KOŞULLARI VE TELİF HAKLARI

Önemli Uyarı!

“YAYIN KOŞULLARI VE TELİF HAKLARI”, Geliştiren Türkiye Gençleri (geturgen.com)’da yazarlık yapmakta olan ve yazarlığa yeni başlayacak olan kısacası tüm ekip üyelerine iletilmiş olup mutlaka okumaları gerektiği belirtilmiştir. Yani geturgen.com yazarları yayınlarına başladıkları andan itibaren aşağıda belirtilen “YAYIN KOŞULLARI VE TELİF HAKLARI”ndan haberdar ve sorumlu kabul edilir.

   Geliştiren Türkiye Gençleri, https://geturgen.com internet sitesinde yayınlanmasını istediğiniz içerikleriniz için ve yayın koşulları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Yayın ve Telif Hakkı Koşullarımız

  1. Yazılar özgün olmalıdır. Kopya içerikler yayına kabul edilmemektedir.
  2. Geliştiren Türkiye Gençleri (geturgen.com) web sitesinde yayınlanan içeriklerin telif hakları yazar adına Geliştiren Türkiye Gençler (geturgen.com) web sitesine aittir. Bu sebeple geturgen.com web sitesinde yayınlanan içerikler başka hiçbir dijital ve analog ortamda yayınlanamaz.
  3. Geliştiren Türkiye Gençleri (geturgen.com) web sitesinde yayınlanan içerikler, yazarın projeden ayrılması durumunda yayından kaldırılmaz.
  4. Yayına hazırlanan içerikte alıntı yapılması durumunda yazar, “Kaynakça” başlığı açarak varsa kaynak linkini yoksa kaynak ismini belirtmelidir.
  5. Yukarıda belirtilen koşulların ihlal edilmesi durumunda ortaya çıkacak olan telif hakkı ihlallerinden yazar sorumlu olacaktır. Bu konuda proje ve yönetim hiçbir mesuliyet kabul etmemektedir.

Yazarlar tarafından sisteme yüklenen yazılar editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Koşul ihlali tespit edildiğinde durum yazara bildirilecek ve gerekli düzeltmeler sağlanacaktır.

Başa dön tuşu