Oyun

Karantina Döneminde Oynayabileceğiniz 4 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu

Soccer Manager 2021

Soccer Manager 2021, oynaması ücretsiz olan menajerlik oyunudur. Bir futbol takımını alın, ligde lider yapın, çok daha büyük başarılara koşun, menajerlik becerilerinizi en iyi menajerlere karşı uygulayın ve kendinizi geliştirin.

Dünyanın 33 ülkesinden 800’den fazla takım arasından istediğinizi seçin, istediğiniz transferleri yapın, 11’inizi oluşturun ve yönetin.

Takım menajeri olarak takımınızın antrenman programını ve forma numaralarını ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca kulüp tesislerini geliştirme, transferler, kadro seçimi ve oyun taktikleri gibi çok daha fazlasını siz kendiniz geliştiriyorsunuz.

Oyunda Türkçe arayüz desteği bulunmaktadır.

Oyunun ana sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

Rocket League

Büyük bir arenada sizin modifiye ettiğiniz araçlar ile futbol oynamaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise Rocket League sizin aradığınız oyun.

Rocket League, size araçlarla fizik dışı hareketler ile oynamanızı, gerektiğinde yerden aldığınız nitro ile hızlanmanızı ve aracın hareketlerini yönetmeyi tamamen size bırakıyor. 2v2 3v3 4v4 oyun modları ile arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz zevk veren bir araba futbolu oyunu oynamak isterseniz buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına gidebilirsiniz. Ekstra olarak oyunda tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir sezon modu, iyi olduğunuzu düşünüyorsanız rekabetçi modu da oyun içinde bulunmaktadır.

Oyunda Türkçe arayüz desteği bulunmaktadır.

Apex Legends

Apex Legends, bazı yeteneklere sahip karakterlerin Frontier’ın sınırları içerisinde ödül ve ün kazanmak amacıyla savaştığı ücretsiz bir Battle Royale nişancı oyunudur. Kendi taktikleriniz ve karakter yeteneklerinizi kullanarak zafere ulaşıp ödülleri kazanın. Apex Legends’ı arkadaşlarınız ile beraber takım kurarak, bir takım oyunu oynayarak ve takım ile beraber yaptığınız stratejileriniz ile zafere doğru emin adımlarla yürüyün. Haritayı dolaşırken etrafta bulduğunuz silah güçlendirmeleri ve zırhlar ile kendinizi savaşa ve zafere doğru hazırlayın.

Oyunda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Oyunun ana sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

RISK: Global Domination

Dünyayı ele geçirmek istiyorsanız RISK tam size göre bir oyun. RISK oyunu çevrimiçi, offline, arkadaşlarınız ile beraber oynayabileceğiniz dünyayı fethetme oyunudur. Facebook’ta oynadığımız Bil ve Fethet’i hatırlıyorsanız ve seviyorsanız bu oyun Bil ve Fethet’in Dünyayı fethettiğimiz versiyonu. Maksimum 6 kişi ile oynanan ve Türkçe arayüz desteği bulunan bu oyunu siz de arkadaşlarınız veya tanımadığınız rastgele insanlarla oynamak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli. İyi oyunlar.

geturgen-karantinada oynanacak oyun_resim1

DAHA FAZLA İÇERİK

“Karantina Döneminde Oynayabileceğiniz 4 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu” tarzında

Daha fazla “OYUN” içeriğine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsin!

GETURGEN Dünyasını YouTube’da keşfetmek ister misin? O halde bu bağlantıya tıkla!


Metin Editörü: Hatice KIRAÇ

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu