İLETİŞİM

Merhaba! Geliştiren Türkiye Gençleri dünyasına tekrar hoş geldin. Web sitemizde yer alan yazılar, sayfalar, durum paylaşımları ve açıklamalar vb. içerikler hakkında şikayetlerini, görüşlerini ve önerilerini aşağıda yer alan form aracılığı ile editör ve yöneticilerimize ulaştırabilirsin. GETURGEN ailesi olarak üretken ve paylaşımcı gençlerin çalışmalarını, eserlerini çok daha büyük kitlelere ulaştırmayı hedefliyor ve bu yolda kararlılıkla ilerliyoruz.

Çalışmalarımız esnasında farkında olmadan yapılan yanlışlıklar, gözden kaçan detaylar olabilir. Böyle bir durum söz konusu ise lütfen aşağıda yer alan form aracılığı ile bizlere iletin! Editörlerimiz en kısa sürede sizinle ilgilenecek, gerekli düzeltmeleri yapacaklardır.

Projemize ve çalışmalarımıza faydalı olacağını düşündüğünüz fikirleriniz ve önerilerinizi aşağıda yer alan form aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GETURGEN Ailesi yeni fertlerine kavuşuyor, her geçen gün daha da büyüyor. Sen de ailemizin bir parçası olup hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızda yer almak istiyorsan hemen aşağıda yer alan bağlantıyı takip ederek “Yazar Başvuru Formu”na ulaşabilirsin.

YAZARLIK BAŞVURU FORMU

Unutmayalım, her yeni fikir, gelişim yolunu aydınlatan yeni bir ışıktır. Haydi durma! Gelişime ışık ol.


Başa dön tuşu