GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası Nedir?

   Geliştiren Türkiye Gençleri, https://geturgen.com internet sitesinde yer alan verilerinizin gizliliğini ve korunmasını sizlere garanti eder. Gizlilik politikası ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik Politikası Neleri Kapsar?

   https://geturgen.com internet sitesi, siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve geturgen.com internet sitesi hariç hiçbir internet sitesi ve platformda barındırılamaz. Ayrıca kullanıcıların şifre verileri platform yöneticileri dahil hiçbir görevliyle paylaşılmamaktadır.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

   geturgen.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir.

geturgen.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık anonim bir ziyaretçi değil platformumuzun kayıtlı bir üyesi olmaktasınız. 

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve platformumuzu geliştirilebilmek adına toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir, raporlanabilir ve Geliştiren Türkiye Gençleri’ne ait projelerde kullanılabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

   https://geturgen.com internet sitesi sizin özel isteğiniz (yazılı izin bildirimi şartıyla) olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

https://geturgen.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa tüm detaylardan kullanıcılar remi olarak haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

   Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda şifreler hariç gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

Başa dön tuşu