Film/Dizi

Tam Kapanmayı Güzelleştirecek 5 Sürükleyici Dizi

Tam Kapanmayı Güzelleştirecek 5 Sürükleyici Dizi

Tam kapanma henüz yeni başlamışken sizler için bu süreyi keyifli hale dönüştürecek dizi önerileri hazırladık. Birbirinden farklı türde dizileri kapsayan listemizde seveceğiniz yapımların olduğuna inanıyoruz. Hadi, lafı fazla uzatmadan 5 sürükleyici dizi önerisi listemize geçelim.

1) Dark

İlk dizi önerisi olarak söyleyeceğimiz Dark, bir bilim kurgu Alman dizisidir. Geçen sene final sezonunu yayınlayan dizi, birçok kişinin takdirini kazanmayı başarmıştı. Geçmiş, gelecek ve şimdiyi konu alan Dark, zamanda yolculuk üzerine yoğunlaşıyor. Winden kasabasında bir çocuğun kaybolmasıyla başlayan hikâye, ilerleyen bölümlerde çok başka noktalara ulaşıyor. Sürükleyici bir bilim kurgu dizi önerisi istiyorsanız Dark tam da size göre diyebiliriz.

2) Narcos

Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Narcos, halen birçok kişinin favori dizileri arasında bulunmaktadır. Escobar tarafından kurulan uyuşturucu kartelinin nasıl oluştuğunu ve Kolombiya sokaklarında neler yaşandığını çarpıcı bir şekilde ortaya koyan dizi, aksiyon ve suçseverler için tavsiye ediliyor. Dizi 3 sezon olmasına karşın “Narcos: Mexico” adında ikinci bir dizisi de bulunmaktadır.

3) See

Son derece farklı bir konusu olan See, herkesin kör olduğu bir dünyada geçiyor. Dünya nüfusunun maruz kaldığı bir salgın neredeyse tüm nüfusu öldürüyor. Hayatta kalan kişilerde de kalıcı körlük ortaya çıkarıyor. 8 bölümden oluşan dizinin başrolünde Aquaman filminden tanıdığımız Jason Momoa bulunuyor. Soluksuz izlenecek dizi önerileri olarak See’yi, Bird Box gibi yapımları beğenenler için tavsiye ediyoruz.

4) Prison Break

Bir sonraki dizi önerisi olarak Prison Break, izleyiciyi oldukça farklı bir hapisten kaçış hikâyesine çekiyor. Abisi Lincoln Burrows’u kurtarmak için kusursuz bir hapisten kaçış planı hazırlayan Michael Scofield, bu planı uygulamak için abisiyle aynı hapse düşüyor. 5 sezon ve 84 bölümden oluşan dizi, her bölümde izleyicinin heyecanını yüksek tutmayı başarıyor. Dram ve gerilim sevenler için Prison Break mutlaka izlenmesi gereken dizilerden.

5) The Witcher

Video oyun serisinden bilinen ve Netflix tarafından dizi olarak çekilen The Witcher, birçok izleyicinin onayını almayı başarmıştır. Macera fantastik türünde sürükleyici dizi önerisi almak isteyenlere tavsiye edilen dizi, acımasız avcı Geralt Of Rivia etrafında geçiyor. İnsanlar, elfler ve cüceler arasındaki savaşın ardından yeni bir savaşın patlak vermesiyle düzen tamamen bozulmuştur. Witcher, dünyadaki tüm dengeleri değiştirecek olan çocuğu aramaya koyulmuştur. Bu yolculukta ise hem kötülüklerle hem de aşkla savaşması gerekecektir. Fantastik dünyaları sevenler için The Witcher, çok yerinde bir dizi önerisi olarak listemizde bulunuyor.

DAHA FAZLA İÇERİK

“Tam Kapanmayı Güzelleştirecek 5 Sürükleyici Dizi” tarzında

Daha fazla “FİLM/DİZİ” içeriğine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsin!

GETURGEN Dünyasını YouTube’da keşfetmek ister misin? O halde bu bağlantıya tıkla!


Metin Editörü: Hatice KIRAÇ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Özellikle prison break muhteşem bir dizidir. Tekrar tekrar izlemiştim. Çok güzel bir dizi zevkiniz var. Yeni yazılarınızı merakla bekliyor olacağım. Elinize sağlık

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu