BİZ KİMİZ?

Misyonumuz

Geliştiren Türkiye Gençleri, toplumuzun temel sorunlarını araştıran ve bu araştırmalar sonucu geliştirdiği projelerle sorunları çözmeyi hedefleyen bir sosyal girişimdir. Geliştiren Türkiye Gençleri; Türkiye’nin her yerinden gençlerin, ortak hedefler ve ideallerle bir araya geldiği sıcak, samimi ve çalışkan bir ailedir. Ailemizin tüm üyeleri kendi ilgi ve çalışma alanlarına göre projemizde faaliyet göstermektedir. Bizler Geliştiren Türkiye Gençleri olarak, “Gelişime ışık ol!” mottosuyla ülkemizin gelişiminde yer almak için çalışmalarımıza süratle devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Geliştiren Türkiye Gençleri olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinde üyelerimizin olduğu kocaman bir aile olmayı, ardından ülkemizi yurt dışında temsil edebileceğimiz projeler üretmeyi hedefliyoruz. Toplumsal sorunlarla mücadele edebilmek için geliştirmekte olduğumuz projeler sayesinde; özellikle çocukların ve gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmesi, hedeflerine ulaşabilmesi için onlara destekleyici ve motive edici hizmetler sunmak da en temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Peki bu hedefler doğrultusunda neler yapıyoruz?

Web sitemizde konu ve kategori sınırı olmaksızın toplumsal faydaları olabileceğini düşündüğümüz içerikler üretiyoruz. YouTube kanalımızda toplumsal bilinci artıracak içerikler; edebi, kültürel, gündeme özel içeriklerimizi sizinle paylaşıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda bilgilendirici, eğitici, eğlenceli ve motive edici içerikler yayınlamaktayız. Ayrıca web sitemizde yayınlanan içeriklerimizin duyurularını da sosyal medya hesaplarımızdan yapmaktayız

Yer aldığımız platformlardaki profillerimize aşağıda yer alan bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz.

BAĞLANTILARIMIZ

Siz de ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda ailemizde yer almak istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıyı takip ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Başa dön tuşu